Przebudowa ulicy Sobieskiego Dąbrowa Górnicza

Ze względu na przebudowę torowiska tramwajowego oraz  kanalizacji od 2 sierpnia 2022 została zamknięta nitka ul. Sobieskiego znajdująca się bezpośrednio przy sklepie górskim Weld.pl. Dojazd do naszego sklepu stacjonarnego jest możliwy, jednak delikatnie utrudniony i przebiega zgodnie z żółtymi strzałkami na poniższej grafice.

 

UWAGA: Po likwidacji kładki dla pieszych nad ulicą Sobieskiego, znajdującej się w sąsiedztwie budynku, w którym znajduje się nasz sklep stacjonarny, powstało więcej miejsca dla samochodów. Niestety jednak nadal trwają prace przy wymianie torowiska i przebudowie osi trasy, przez co działka nienależąca do nas nie jest w pełni uporządkowana. Parkowanie przy budynku jest możliwe, jednakże jeśli istnieje taka możliwość to zachęcamy aby parkować przy Centrum Handlowym Pogoria skąd do naszego sklepu trzeba przejść chodnikiem ok 150m.

 

 width=

 

Co istotne na ten moment dojazd nie odbywa się przez plac budowy, a w jego sąsiedztwie i jest zapewniony drogą asfaltową. Po prostu trzeba wykonać trochę więcej skrętów kierownicą.

 

Jadąc od ronda, nie skręcamy w lewo na przekładkę na drugi pas ruchu, lecz kierujemy się prosto w kierunku wjazdu do Centrum Handlowego Pogoria. Zjeżdżamy jak na parking CH Pogoria, po chwili zawracamy i wyjeżdżamy z parkingu CH Pogoria. Nasz budynek znajduje się kilka metrów dalej po prawej stronie. Wyjeżdżając z naszego parkingu, dojeżdżamy do skrzyżowania z ul. Sienkiewicza, gdzie zgodnie ze znakami jedziemy w prawo.

 

PS. Najprawdopodobniej w trakcie całego remontu organizacja ruchu będzie ulegać zmianom. W wypadku chęci wizyty w naszym sklepie w przyszłości, prosimy o spojrzenie na tę podstronę. Na bieżąco będziemy informować o ewentualnych zmianach.

social media
Zapisz się do newsletter'a weld.pl
i bądź na bieżąco z promocjami i nowościami: