Przebudowa ulicy Sobieskiego Dąbrowa Górnicza

Ze względu na przebudowę torowiska tramwajowego oraz  kanalizacji od 2 sierpnia 2022 została zamknięta nitka ul. Sobieskiego znajdująca się bezpośrednio przy sklepie górskim Weld.pl. Dojazd do naszego sklepu stacjonarnego jest możliwy, jednak delikatnie utrudniony i przebiega zgodnie z pomarańczowymi strzałkami na poniższej grafice. Planowany koniec prac po naszej stronie torowiska określony został na lipiec 2023. Obecnie po wymianie nawierzchni dojazd do naszego budynku zapewniony jest świeżo położonym asfaltem.

UWAGA: Po likwidacji kładki dla pieszych nad ulicą Sobieskiego, znajdującej się w sąsiedztwie budynku, w którym znajduje się nasz sklep stacjonarny, powstało więcej miejsca dla samochodów. Niestety jednak nadal trwają prace przy wymianie torowiska oraz przebudowie osi trasy, przez co działka znajdująca się przy budynku, lecz nienależąca do nas nie jest całkowicie uporządkowana. Parkowanie przy budynku jest możliwe, zwracamy jednak uwagę na to, że czasem można napotkać tutaj nadal sprzęt budowlany. Istnieje możliwość parkowania przy Centrum Handlowym Pogoria skąd do naszego sklepu trzeba przejść ok 150m nowym chodnikiem.

Obecnie dojazd do sklepu Weld.pl możliwy jest na dwa sposoby. Ze względu na trwające prace przy torowisku tramwajowym polecamy drugi sposób.

  1. Jadąc od ronda, skręcamy w lewo na przekładkę na drugi pas ruchu. Po kilkunastu metrach został wybudowany prowizoryczny zjazd do Centrum Handlowego Pogoria. Skręcamy więc w prawo i po chwili skręcamy w lewo w nitkę drogi przy naszym budynku. Na tym odcinku często jednak trwają pracę i dojazd jest utrudniony. Nasz budynek znajduje się kilka metrów dalej po prawej stronie.
  2. Jadąc od ronda, skręcamy w lewo na przekładkę na drugi pas ruchu. Po kilkunastu metrach mijamy prowizoryczny zjazd do Centrum Handlowego Pogoria. Gdy na wysokości ulicy Sienkiewicza ruch przeskakuje na drugą stronę, skręcamy w prawo i dojeżdzamy do naszego budynku.

PS. Najprawdopodobniej w trakcie całego remontu organizacja ruchu będzie ulegać zmianom. W wypadku chęci wizyty w naszym sklepie w przyszłości, prosimy o spojrzenie na tę podstronę. Na bieżąco będziemy informować o ewentualnych zmianach.

social media
Zapisz się do newsletter'a weld.pl
i bądź na bieżąco z promocjami i nowościami: