Przebudowa ulicy Sobieskiego Dąbrowa Górnicza

Ze względu na przebudowę torowiska tramwajowego oraz  kanalizacji od 2 sierpnia 2022 została zamknięta nitka ul. Sobieskiego znajdująca się bezpośrednio przy sklepie górskim Weld.pl. Dojazd do naszego sklepu stacjonarnego jest możliwy, jednak delikatnie utrudniony i przebiega zgodnie z żółtymi strzałkami na poniższej grafice. Planowany koniec prac po naszej stronie torowiska określony został na marzec 2023. Obecnie po wymianie nawierzchni dojazd do naszego budynku zapewniony jest świeżo położonym asfaltem.

UWAGA: Po likwidacji kładki dla pieszych nad ulicą Sobieskiego, znajdującej się w sąsiedztwie budynku, w którym znajduje się nasz sklep stacjonarny, powstało więcej miejsca dla samochodów. Niestety jednak nadal trwają prace przy wymianie torowiska oraz przebudowie osi trasy, przez co działka znajdująca się przy budynku, lecz nienależąca do nas nie jest całkowicie uporządkowana. Parkowanie przy budynku jest możliwe, jednakże jeśli istnieje taka możliwość to zachęcamy aby parkować przy Centrum Handlowym Pogoria skąd do naszego sklepu trzeba przejść ok 150m.

 

 width=

 

Jadąc od ronda, nie skręcamy w lewo na przekładkę na drugi pas ruchu, lecz kierujemy się prosto w kierunku wjazdu do Centrum Handlowego Pogoria. Zjeżdżamy jak na parking CH Pogoria, po chwili zawracamy i wyjeżdżamy z parkingu CH Pogoria. Nasz budynek znajduje się kilka metrów dalej po prawej stronie. Wyjeżdżając z naszego parkingu, dojeżdżamy do skrzyżowania z ul. Sienkiewicza, gdzie zgodnie ze znakami jedziemy w prawo.

 

PS. Najprawdopodobniej w trakcie całego remontu organizacja ruchu będzie ulegać zmianom. W wypadku chęci wizyty w naszym sklepie w przyszłości, prosimy o spojrzenie na tę podstronę. Na bieżąco będziemy informować o ewentualnych zmianach.

social media
Zapisz się do newsletter'a weld.pl
i bądź na bieżąco z promocjami i nowościami: