DMM i WELD wspólnie przeciwko rakowi piersi

DMM Phantom HMS Pink (fot. dmmclimbing.com)

Październik miesiącem świadomości zachorowań na raka piersi

Październik od kilku lat uznawany jest za miesiąc świadomości zachorowań na raka piersi. Każdego roku, 15 października obchodzony jest „Dzień Zdrowia Piersi”. Dzień ten ma przypominać o wpływie zdrowego stylu życia, odpowiedniej profilaktyce oraz roli wczesnego wykrywania zachorowania w procesie leczenia. Od kilku lat symbol walki z rakiem piersi stanowi różowa wstążka.

Marka DMM przeciwko rakowi piersi

Od kilku lat marka DMM wspiera organizację charytatywną „Against Breast Cancer” zajmującą się finansowaniem badań w celu poprawy wykrywalności oraz leczenia nowotworów piersi. W 2019 z tej okazji przygotowana została limitowana wersja karabinka DMM Phantom HMS, z wykonaną laserowo wstążką i napisem „AGAINST breast cancer 2019”. Chcąc przyczynić się do zwiększenia funduszy na walkę z nowotworami, do akcji dołączył sklep wspinaczkowy weld.pl. Warto zauważyć, że DMM Phantom HMS jest jednym z najbardziej uniwersalnych karabinków w szerokiej kolekcji sprzętu wspinaczkowego DMM. Nie tylko świetnie współgra z przyrządami asekuracyjnymi, ale dzięki dużemu prześwitowi sprawdzi się także w stanowisku. Jeśli potrzebujesz uniwersalnego karabinka, a zarazem chcesz pomóc innym, jest to idealny produkt dla Ciebie. Warto zaznaczyć, że karabinki zostały wyprodukowane w zamówionej wcześniej przez sklepy ilości. Ich ilość jest więc mocno ograniczona 🙂

Limitowana różowa wersja karabinka DMM Phantom HMS (fot. weld.pl)
Limitowana różowa wersja karabinka DMM Phantom HMS (fot. weld.pl)

Marka DMM zobowiązuje  się do przekazania  5% ze sprzedaży limitowanego różowego karabinka DMM Phantom HMS na rzecz organizacji „Against Breast Cancer”. Sklep Górski Weld.pl zobowiązuje się do przekazania 10% ze sprzedaży tego karabinka na program opieki dla kobiet w ciąży chorych na raka „Boskie Matki” fundacji Rak’n’Roll.

Dziękujemy wszystkim za akcję! Karabinki niestety już się skończyły 🙁

 

DMM i Weld.pl wspiera fundacje raka piersi
Loga wspieranych fundacji (fot. dmmclimbing.com / raknroll.pl)