Limitowana wersja przyrządu DMM Hitch Climber Eccentric

Limitowana wersja przyrządu DMM Hitch Climber (fot. dmmclimbing.com)

Październik miesiącem świadomości zachorowań na raka piersi

Październik od kilku lat uznawany jest za miesiąc świadomości raka piersi. To właśnie 15 października obchodzony jest „Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi”. Dzień ten ma przypominać o wpływie zdrowego stylu życia na zdrowie, o odpowiedniej profilaktyce oraz o roli wczesnego wykrywania zachorowania w procesie leczenia. Symbol walki z rakiem piersi stanowi różowa wstążka.

Marka DMM wspiera fundację „Against Breast Cancer”

Od kilku lat marka DMM wspiera organizację charytatywną „Against Breast Cancer”, zajmującą się finansowaniem badań w celu poprawy wykrywania oraz leczenia nowotworów piersi. W 2019r. na polskim rynku pojawiła się limitowana różowa wersja karabinka DMM Phantom HMS z wykonaną laserowo wstążką i napisem „against breast cancer”. W tym roku marka DMM ponownie przygotowała limitowany różowy produkt ozdobiony wstążką. Tym razem postawiono na przyrząd dedykowany do prac na wysokości i arborystyki – DMM Hitch Climber Eccentric.

Limitowana edycja przyrządu DMM Hitch Climber Eccentric (fot. dmmclimbing.com)
Limitowana edycja przyrządu DMM Hitch Climber Eccentric (fot. dmmclimbing.com)

DMM Hitch Climber Eccentric – uniwersalny bloczek do prac na wysokości

DMM Hitch to wytrzymały i uniwersalny bloczek o ruchomych okładzinach. Konstrukcja bloczka zapewnia łatwe i szybkie zakładanie. Rolka zamontowana na szczelnym łożysku kulkowym zapewnia bardzo dobrą wydajność. Wnętrze rolki dla większego komfortu pracy wykonano z brązu, okładziny z kutego na gorąco aluminium 7075. Bloczek DMM Hitch posiada trzy punkty mocowania, które zapewniają bezpieczne i wielopunktowe osadzanie bloczka. Świetnie sprawdzi się w szczególności w arborystyce i ratownictwie.

Podobnie jak w przeszłości, marka DMM zobowiązała się do oddania 5% ze sprzedaży różowego przyrządu DMM Hitch Climber Eccentric na rzecz fundacji „Against Breast Cancer”. Ponadto Sklep Górski Weld.pl zobowiązuje się do przekazania 10% ze sprzedaży tego przyrządu na program „Boskie Matki” fundacji Rak’n’Roll.

DMM i Weld.pl wspiera fundacje raka piersi
Loga wspieranych fundacji (fot. dmmclimbing.com / raknroll.pl)