Filtry:
Cena
od: 150 PLN do: 319 PLN
Sortuj według
 
Uwzględnij producenta
filtry zaawansowane
filtruj

Akcesoria: Ładowarki solarne, elektronika

 

Ładowarki solarne i panele słoneczne umożliwiają nieprzerwane korzystanie z wszelkiego typu elektroniki górskiej dzięki stałemu dostępowi do słońca. Przed erą nowoczesnych, tanich, niewielkich i lekkich ładowarek i paneli użytkownik sprzętu elektronicznego był skazany na korzystanie z modeli wykorzystujących klasyczne baterie alkaliczne lub akumulatorki. Ładowanie było możliwe tylko w schroniskach i miejscach z dostępem do sieci elektrycznej. A co na lodowcu Baltoro, bazie pod Everestem, w syberyjskiej tajdze i na Saharze...? Dziś dzięki power bankom i panelom solarnym uzupełnianie energii jest możliwe wszędzie i o każdej porze dnia, z zastrzeżeniem, że jest to słoneczny dzień. Spójrz jaką ofertę na ładowarki słoneczne i akumulatory Power Bank  Goal Zero przygotował sklep górski weld.pl

 

 

więcej

Turystyczny panel solarny Goal Zero

Goal Zero to jeden z największych na świecie producentów przenośnych, turystycznych paneli solarnych. Największą zaletą paneli słonecznych i akcesoriów Goal Zero jest ich kompatybilność. Przenośne systemy zasilania energią słoneczną umożliwią ładowanie urządzeń zasilanych przez USB, prądem stałym lub zmiennym w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Panel solarny Goal Zero został zaprojektowany, tak aby być jak najbardziej odporny na warunki atmosferyczne. Turystyczny panel solarny posiada duża liczbę zaczepów, umożliwiającą montaż do dowolnej płaszczyzny podczas podróży. Panel słoneczny Goal Zero można zamontować podczas trekkingu na plecaku, podczas biwaku na tropiku namiotu. Panel solarny można z powodzeniem zamontować także na dachu samochodu lub kajaku.

Power bank w góry

Powerbanki marki Goal Zero zostały tak zaprojektowane z myślą o outdoorowej aktywności. W związku z tym świetnie sprawdzą się w górach zarówno podczas wyprawy wysokogórskiej jak i trekkingu. Na rynku i w wielu sklepach z elektroniką znaleźć można wiele modeli powerbanków. Dlaczego więc warto wybrać power bank Goal Zero? Produkty Goal Zero charakteryzują się wysoką trwałością oraz parametrami, które nie zawiodą nas w górach. Jest to szczególnie istotne w górach podczas niskich temperatur, gdzie baterie telefonów i zwykłe powerbanki szybko tracą moc. Warto zwrócić też uwagę, że powerbanki Goal Zero są kompatybilne z panelami solarnymi.

 

                                                                         Zobacz również: namioty wyprawowe   duże plecaki wyprawowe   śpiwory puchowe   kurtki puchowe

social media