Filtry:
Cena
od: 39 PLN do: 224 PLN
Sortuj według
 
Uwzględnij producenta
TypZastosowana membranafiltry zaawansowane
filtruj

Odzież: Czapki, kominiarki, opaski

 

Zabezpieczenie głowy przed wiatrem, deszczem i śniegiem jest warunkiem koniecznym udanego pobytu w górach. Sam kaptur kurtki trekkingowej nie wystarczy. W chłodne i deszczowe dni konieczna będzie czapka turystyczna a w wypadku eksploracji zimowej i gór wysokich nie obędzie się bez kominiarki trekkingowej lub maski. W wypadku tych produktów zastosowanie znajduje cała gama materiałów, które odpowiadają za zapewnienie komfortu termicznego i ochronę przed deszczem, śniegiem i wiatrem, Nieocenione będą wszelkiego typu materiały typu stretch, fleece, zwłaszcza te najgrubsze oferowane prze Polartec oraz dobrze znana wełna z merynosów. W ofercie sklepu górskiego weld.pl znajdują się czapki trekkingowe, kominiarki maski takich marek jak Mammut, Millet, Milo, RAB, Dynafit, Devold, Black Diamond i Kanfor

 

więcej

Czapka trekkingowa Millet

Millet posiada ogromna kolekcję czapek trekkingowych, w znakomitej większości wykonanych z wełny ale też z technicznych surowców Polartec. Pancernikiem w ofercie jest Czapka trekkingowa Millet Active Wool Beanie, wykonana w 100% z wełny. Wełniane czapki turystyczne w kolekcji producenta to również Millet Tiak II Beanie i Millet Logo Beanie. Dla estetów znajdą się ciekawe propozycje takie jak czapka turystyczna Millet M White Beanie i Millet Heritage Beanie. Oczywiście Millet proponuje też swoim entuzjastom techniczne czapki trekingowe. Z surowca Polartec powstała czapka turystyczna Millet Trilogy Lightgrid Beanie i Millet Powerstretch II Beanie, obydwie doskonałe do zastosowania solo, jak i pod kaskiem. Millet Wool Helmet Liner i Millet Helmet Liner to zaś klasyczne czapki typu liner, idealne do schowania włosów pod kaskiem. Na lato i ciepłe dni Millet przygotował sporą kolekcję dobrze wentylowanych czapek turystycznych z daszkiem lub rondem. Czapka turystyczna Millet Traveller Flex II Hat i Millet Bob to czapki wyposażone w ochronne rondo, Millet Trekker II i Millet Perf Breath Cap to turystyczne czapki z daszkiem wykonane z wentylowanego materiału.

Czapka skitourowa Dynafit

W portfolio takiego producenta jak Dynafit nie mogło zabraknąć takiego produktu jak czapka skitourowa. Dla Fanów skialpinizmu Dynafit przygotował zarówno te cieplejsze czapki jak, Dynafit Leopard Logo Beanie, Dynafit Radical Beanie i Dynafit Hand Knit Beanie, jak i te bardziej wentylowane jak, Dynafit Graphic Beanie i Dynafit Performance Beanie. Dla biegaczy również znajdzie się kilka ciekawych propozycji. Czapka biegowa Dynafit Transalper Cap i Dynafit Alpine Visor Cap ochroni głowę biegacza przed palącym słońcem podczas biegania w górach lub treningu. 

Czapka górska Mammut

Czapki trekkingowe w kolekcji Mammut charakteryzują się interesującym designem, bardzo dobrym wykonaniem i świetnymi materiałami. W limitowanej, eksperckiej kolekcji Egier znajduje się wykonana z wełny i Primaloftu czapka trekkingowa Mammut Nordwand Beanie. Dla turystów górskich Mammut przygotował kilka lżejszych i dopasowanych czapek jak, Mammut Sublime Beanie i Mammut Tweak Beanie. Pod kask i na skitourowanie doskonale nada się czapka trekkingowa Mammut Aenergy Beanie.

Czapka turystyczna Milo

Czapki turystyczne Milo to niebanalna i żywa kolorystyka ale też użytkowe cechy przydatne w górach. Czapka turystyczna Milo Zibo i Milo Tapi została wyposażona w pompon, czapka górska Milo Siva i Milo Yantai zostały zaś wydłużone, tak, że można je zawijać na uszach. Milo Dobe to techniczna czapka trekkingowa, którą można zastosować solo lub pod kask. 

Kominiarka trekkingowa

Kominiarka turystyczna to bardzo ważny element wyposażenia górskiego, bez którego nie może się odbyć żadna poważna eksploracja gór zimą. W ofercie weld.pl znajduje się sporo kominiarek górskich. Devold Expedition Balaclava to bardzo dobrze ocieplona kominiarka wykonana z wełny merino. Z surowca Powerstretch kominiarkę trekkingową oferuje Millet - Powerstretch Beanie, Rab - Shadow Balaclava i Rab Powerstretch Pro Balaclava. Dopasowana kominiarka trekkingowa to również Mammut Arctic Balaclava i Mammut Balaclava.

 

Zobacz również: rękawiczki trekkingowe   skarpety trekkingowe   spodnie trekkingowe   kurtki turystyczne

social media
Zapisz się do newsletter'a weld.pl
i bądź na bieżąco z promocjami i nowościami: