ZWROTY I WYMIANY

Zwrot towaru
W ciągu 14 dni od momentu wydania rzeczy konsument ma prawo do jego zwrotu

bez podania przyczyn, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Potwierdzimy niezwłocznie jego otrzymanie. Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz sprzedającemu niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy.

  • Zwracany towar powinien być w stanie niezmienionym. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej przedmiotem umowy a będącej wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
  • Do zwracanego produktu, jeśli nie zostało wysłane wcześniej, prosimy dołączyć wypełnione oświadczenie o zwrocie (do pobrania poniżej) wraz z numer konta bankowego lub danych do przekazu pocztowego, na które niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia, zostaną przesłane pieniądze za zwracane rzeczy wraz z kosztami ich dostarczenia do konsumenta . Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem zapłaty do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia dowodu ich odesłania.
  • Konsument odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt i ryzyko. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.


Wymiana towaru
Po wcześniejszym uzgodnieniu klient naszego sklepu może dokonać wymiany zakupionego produktu, (np. rozmiar, kolor) w obrębie jednego modelu. Aby dokonać wymiany, należy skontaktować się z nami (e-mail, telefon) w sprawie ustalenia zasad wymiany oraz potwierdzić dostępność wymienianego produktu.
Po uzgodnieniu wymiany starannie zapakowany towar należy wysłać na adres naszego sklepu:

Weld
ul. Jana III Sobieskiego 4a
41-300 Dąbrowa Górnicza

Koszt przesyłki zwracanego lub wymienianego towaru do sprzedającego ponosi kupujący

Po otrzymaniu przesyłki niezwłocznie następuje jego wymiana i odesłanie do kupującego. Koszt odesłania wymienionego towaru ponosi sprzedający.

Zwrot towaru...

Pobierz formularz zwrotu dostępny powyżej, następnie wydrukuj go i wypełnij pola właściwymi danymi. Masz 14 dni na jego wysłanie od monentu wydania rzeczy, aby skutecznie odstąpić od umowy.

Możesz też wysłać oświadczenie wraz ze zwracanym towarem. Zwracany towar powinien być w stanie niezmienionym. Prosimy, o ile to możliwe, do przesyłki dołączyć dowód sprzedaży - paragon.

Prosimy wysłać paczkę na własny koszt (nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem), pod adres:

Weld:
41-300 Dąbrowa Górnicza
ul. Jana III Sobieskiego 4a

Pieniądze za zwrócony towar zostaną przesłane na wskazany rachunek bankowy niezwłocznie, nie póżniej

niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia. Możemy wstrzymać się ze zwrotem zapłaty do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia dowodu ich odesłania.

Wymiana towaru...

Przed przystąpieniem do wymiany towaru należy
najpierw skontaktować się z pracownikiem naszej firmy.

 

Towar w stanie niezmienionym należy spakować wraz z paragonem i wypełnionym wcześniej wnioskiem oraz informacją na jaki produkt ma nastąpić wymiana.

 

Prosimy wysłać paczkę na własny koszt (nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem), pod adres:

Weld:
41-300 Dąbrowa Górnicza
ul. Jana III Sobieskiego 4a

 

Wymieniony towar zostanie wysłany na koszt sprzedawcy niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki.

social media
Zapisz się do newsletter'a weld.pl
i bądź na bieżąco z promocjami i nowościami: