Filtry:
Cena
od: 8 PLN do: 110 PLN
Sortuj według
 
Uwzględnij producenta

filtry zaawansowane
filtruj

Buty: Wkładki, sznurowadła

 

Dobór buta jest niezwykle istotną kwestią, nie można natomiast zapominać o właściwym doborze wkładki. W ofercie sklepu górskiego weld.pl znajdują się wysokiej jakości profesjonalne wkładki do butów Scarpa, Sidas i Grangers dedykowane do butów wysokogórskich i trekkingowych. Do butów wysokogórskich ekspedycyjnych celem zwiększenia komfortu użytkowania oraz komfortu termicznego obuwia warto zainwestować we wkładki podgrzewane lub właściwe do określonego anatomicznego kształtu stopy wkładki zimowe. Wkładki te z powodzeniem mogą być także stosowane w standardowych butach górskich, butach niskich oraz butach skitourowych. W ofercie sklepu górskiego weld.pl znajdują się ponadto ochraniacze na stopy oraz sznurówki do butów górskich.

 

więcej

Wkładki do butów Sidas

Wkładki do butów Sidas dedykowane są szczególnie do butów wysokogórskich oraz butów skitourowych. Wkładki Sidas zwiększają nie tylko komfort użytkowania obuwia, ale także wpływają na komfort termiczny. Wkładki do butów Sidas wykonane zostały z materiałów zapewniających doskonałą stabilizację stopy. Dostępne są w trzech modelach zależnych od kształtu stopy: wkładki dla płaskostopia, stopy neutralnej oraz stopy z wysokim łukiem poprzecznym. W ofercie marki znajdują się także wkładki podgrzewane, które utrzymują optymalną temperaturę wewnątrz buta narciarskiego lub buta wysokogórskiego, chroniąc przed odmrożeniami.

Ochraniacze do stóp Sidas

W ofercie marki Sidas znajdują się także genialne ochraniacze do stóp. Ochraniacze posiadają warstwę amortyzującą stanowiącą barierę ochronną przed urazami, otarciami i odciskami. Ochraniacze wykonane zostały z materiału Silitene, dzięki czemu mogą być wielokrotnie prane i używane. W sklepie górskim weld.pl dostępne są ochraniacze na golenie, ochraniacze na kostkę oraz ochraniacze na palce. Ochraniacze z powodzeniem mogą być używane do butów górskich oraz butów skitourowych.

Wkładki do butów Scarpa

Scarpa jest jednym z najpopularniejszych producentów butów górskich na rynku. W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć oryginalnych wkładek do butów trekkingowych Scarpa. Jeśli więc szukasz wkładek do butów Scarpa, sprawdź rozmiar swojego buta i zamów wkładki ze sklepu górskiego weld.pl.

Sznurowadła do butów Lasportiva

W ofercie sklepu górskiego weld.pl znajdują się sznurówki do butów Lasportiva. U nas znajdziesz sznurówki do butów górskich Lasportiva oraz butów podejściowych Lasportiva. Jeśli jednak poszukujesz sznurówek do butów wspinaczkowych LaSportiva Miura, u nas też je znajdziesz.

 

 

 

Zobacz również: kurtki trekkingowe   kurtki puchowe   spodnie trekkingowe   bielizna trekkingowa

 

social media
Zapisz się do newsletter'a weld.pl
i bądź na bieżąco z promocjami i nowościami: