Filtry:
Cena
od: 115 PLN do: 369 PLN
Sortuj według
 
Uwzględnij producenta

Zastosowany materiał


TypPłeć


filtry zaawansowane
filtruj

Odzież: Spodnie wspinaczkowe

 

Spodnie wspinaczkowe służą do wspinaczki sportowej. Wykonane są z bardzo wytrzymałej, wzmacnianej bawełny, czasem z bardziej wytrzymałych materiałów syntetycznych. Dodatkowo spodnie wspinaczkowe na kolanach i innych wrażliwych miejscach są wzmacniane łatami. Spodnie do wspinania cechuje żywa kolorystyka i specyficzny "skałkowy" design pozwalający odróżniać się na tle szarej codzienności. Spodnie do wspinaczki sportowej muszą być stosunkowo lekkie ale również niesamowicie wytrzymałe na uszkodzenia, jakie mogą powstać podczas wspinania i kontaktu ze skałą. Aby ułatwić wspinaczkę, spodnie wspinaczkowe wyposażone są w wiele udogodnień. Standardem są specjalne szlufki umożliwiające podpięcie woreczka na magnezję i szczoteczki służącej do czyszczenia chwytów. Obowiązkowo wszystkie spodnie do wspinaczki są tak skonstruowane, aby nie kolidowały z uprzężami wspinaczkowymi i komfort ich użytkowania był jak największy. W ofercie sklepu weld.pl znajdują się spodnie takich marek jak Milo, Ocun, Trangoworld, Millet i Black Diamond.

 

więcej

Spodnie wspinaczkowe Milo

Milo w swojej ofercie posiada bardzo ciekawe spodnie wspinaczkowe, praktycznie wszystkie w bardzo żywej, nowoczesnej kolorystyce. Spodnie wspinaczkowe Milo Kulti, Milo Jesel, Milo Ubu i Milo Julian to tradycyjne bawełniane spodnie do wspinania wykonane z bardzo wytrzymałej na uszkodzenia mechaniczne, wzmocnionej bawełny.  Wszystkie spodnie wspinaczkowe Milo są również dostępne w wersji 3/4 i Short

Spodnie do wspinaczki Black Diamond

Black Diamond to ceniony producent sprzętu wspinaczkowego, który od lat specjalizuje się też w produkcji odzieży wspinaczkowej. Spodnie wspinaczkowe Black Diamond Credo Pant od dłuższego czasu utrzymują się na fali i ciągle znajdują nowych zwolenników. Widocznie jakość wykonania i zastosowane materiały są w nich nienaganne. Luźniejszy krój prezentują wykonane również z bawełny spodnie do wspinania Black Diamond Notion Pant. Black Diamond Credo Pant i Black Diamond Notion Pant to spodnie wspinaczkowe stworzone z myślą o użytkownikach gustujących w stonowanej, spokojnej kolorystyce. 

 

Zobacz również: buty wspinaczkowe   koszulki wspinaczkowe   przyrządy asekuracyjne   karabinki wspinaczkowe

social media
Zapisz się do newsletter'a weld.pl
i bądź na bieżąco z promocjami i nowościami: