POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Logowanie
W celu dokonania zakupów na naszej stronie internetowej WELD.pl pominęliśmy obowiązek logowania. Fakt ten zminimalizował gromadzenie Państwa danych osobowych co pozwala zachować wysoki poziom bezpieczeństwa i prywatności. Przeglądając ofertę naszego sklepu internetowego zachowuje się pełną anonimowość.

2. Przechowywanie danych
Przechowujemy jedynie te dane, które są potrzebne do złożenia ewentualnego zamówienia – imię i nazwisko, adres korespondencyjny, adres e-mail oraz numer telefonu. Usuwamy je z naszej bazy po zakończeniu transakcji. Do korespondencji elektronicznej i innych poufnych informacji nie mają dostępu niepowołane osoby trzecie. Prenumerując nasz Newsletter, system pobiera wyłącznie adres poczty elektronicznej na który ma on zostać wysłany.

Dane osobowe gromadzone są przez firmę Weld z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 26.08.2002 r. Złożenie zamówienia oznacza zgodę na przetwarzanie danych dla celów realizacji zamówienia, wyłącznie przez firmę Weld.

3. Zabezpieczenie danych
Zabezpieczamy państwa dane przed osobami niepowołanymi na kilka sposobów. Jedynie ściśle wyznaczeni pracownicy mają wgląd do danych niezbędnych podczas realizacji zamówienia lub do kontaktu z klientem. Dane te są również zabezpieczane fizycznie przed zniszczeniem lub kradzieżą. System komputerowy ogranicza do minimum kradzież danych przez sieć komputerową i jest skonfigurowany oraz zabezpieczony przed cyberatakiem zgodnie z najwyższymi standardami informatycznymi.

4. Rezygnacja
W każdym momencie użytkownik ma możliwość edytowania swoich danych. Może również zrezygnować z otrzymywania informacji o newsach, promocjach informując obsługę sklepu o fakcie rezygnacji drogą elektroniczną - wiadomość proszę zatytułować "informacja o rezygnacji".
O wszelkich zmianach dotyczących zabezpieczeń przechowywania danych użytkowników i polityki prywatności sklepu WELD.pl będziemy natychmiast informować na naszej stronie internetowej.

Wszystkie zapytania dotyczące naszej polityki prywatności prosimy kierować na adres info@weld.pl. Odpowiedź zostanie udzielona niezwłocznie.

zamówienia i zakupy
jak dokonać zakupu CDN - cena do negocjacji koszty przesyłki zakupy na raty / eRaty