Filtry:
Cena
od: 400 PLN do: 8159 PLN
Sortuj według
 
Uwzględnij producenta
Zastosowana ocieplina


Zastosowana warstwa wierzchnia


Płeć


filtry zaawansowane
filtruj

Odzież: Kurtki puchowe, Primaloft

 

Kurtki puchowe i kurtki z ociepliną syntetyczną bardzo mocno wyparły z rynku znane od lat kurtki polarowe. W zasadzie dzielą się one na dwie podstawowe grupy: kurtki wypełnione puchem syntetycznym i kurtki wypełnione puchem naturalnym. Przyjmuje się, że puch naturalny jest termicznie bardziej wydajny, ociepliny syntetyczne zaś dużo lepiej radzą sobie z odprowadzaniem wilgoci i są łatwiejsze w konserwacji. Niebagatelne znaczenie mają też zastosowane materiały zewnętrzne. Najlepszą ofertę prezentują tutaj marki Pertex i Toray. Ich produkty zapewniają bardzo dobry stosunek wagi do wytrzymałości mechanicznej oraz sporą wiatroszczelność. Najpopularniejszym puchem syntetycznym jest obecnie Primaloft, który znajduje zastosowanie w ofercie wielu producentów odzieży, szybko zyskują też na znaczeniu kurtki ocieplone impregnowanym puchem naturalnym. Zapewniają one najlepszą termikę aczkolwiek ich konserwacja jest dość mocno problematyczna.

 

więcej

Kurtka puchowa i kurtka z Primaloft

W ofercie sklepu weld.pl znajdują się kurtki puchowe i kurtki z puchu syntetycznego takich marek jak, Millet, Milo, Dynafit, RAB, Mammut, Black DiamondThe North Face.

Kurtka Primaloft Millet

Kurtka wykonana z puchu syntetycznego jest doskonałą alternatywą dla klasycznej kurtki typu puchówka. Millet posiada dwa podstawowe modele z ociepliną Primaloft o gramaturze 100g. Kurtka Primaloft Millet Fusion Airwarm Hoodie wyposażona w kaptur i kurtka ocieplona Millet Fusion Airwarm Jacket o dopasowanym kroju to podstawowe ocieplacze, zdolne zapewnić odpowiednią termikę w chłodne zimowe dni. Dla osób potrzebujących mocniejszej ociepliny proponujemy Millet Fusion Puffy Hoodie o gramaturze 130g.  W kolekcji Millet Trilogy znajduje się kurtka termiczna ocieplona najlepszą odmianą Primaloft Gold Cross Core. Kurtka Millet Trilogy Edge Air zapewni prawidłową termikę nawet w najchłodniejsze dni podczas poważnej działalności wysokogórskiej.

Skitourowa kurtka puchowa Dynafit

Dynafit Radical Down to podstawowa skitourowa kurtka puchowa przeznaczona zarówno dla panów, jak i pań. Kurtka puchowa Dynafit Radical Down została wyposażona w impregnowany puch gęsi zdolny zapewnić izolację termiczną podczas działalności skialpinistycznej. Dodatkową zaleta Puchówki Dynafit Radical Down jest szeroka dostępność różnych wersji kolorystycznych.

Kurtka z puchu syntetyczego Trangoworld Coves

Kurtka Primaloft Trangoworld Coves to propozycja dla naprawdę wielkich zmarzluchów. Trangoworld Coves został ocieplony materiałem o bazowej gramaturze 180g i 130g na rękawach, oczywiście całość została pokryta materiałem Pertex o bardzo wysokiej wytrzymałości. Kurtka termiczna Trangoworld Coves poradzi sobie wszędzie tam, gdzie cieńsze kurtki powiedzą pas.

Kurtka puchowa Mammut

Mammut Eigerjoch Advanced in Hooded Jacket ze względu na swe doskonałe parametry został umieszczony w ekskluzywnej linii produktów Mammut Eiger. Zastosowany W Mammut Eigerjoch impregnowany puch gęsi zapewni doskonałą termikę w warunkach zimowych. Mammut Broad Peak in Hooded to podstawowa kurtka puchowa Mammut wyposażona w niezbędne dodatki i pokryta hydrofobowym materiałem Pertex Quantum.

Kurtka Primaloft i kurtka puchowa Rab

Rab jest czołowym, brytyjskim producentem odzieży z puchu naturalnego impregnowanego przez Nikwax i kurtek z puchu syntetycznego Primaloft. Kurtka puchowa Rab Electron Pro i Rab Neutrino Pro to podstawowe, średnioocieplone modele producenta, które doskonale poradzą sobie podczas wypraw wysokogórskich ale będą mogły służyć również jako miejskie kurtki puchowe. Kurtka primaloft Rab Nebula Pro Insulated Jacket to z kolei najciekawszy przedstawiciel w rodzinie kurtek ocieplonych Primaloftem, jak praktycznie wszystkie topowe produkty Rab kurtka primaloftowa Rab Nebula została pokryta materiałem Pertex.

Kurtka ocieplana Milo

Ja jestem Maho mnie kobiety nie... Kurta ocieplana Primaloftem Milo Maho w kolekcji producenta zajmuje wysokie miejsce w klasyfikacji sprzedaży. Świetna kolorystyka, krój i cena sprawiają, że kurtka Milo Maho musi się sprzedawać bardzo dobrze. Dla zmarzluchów najlepszym rozwiązaniem będzie kurtka puchowa Milo Kugti. To świetnie wykonana kurtka puchowa dostępna w żywej kolorystyce, dobrze łączącej się z pozostałymi produktami z kolekcji Milo.

 

Zobacz również: rękawiczki trekkingowe   czapki turystyczne   buty trekkingowe   plecaki trekkingowe

 

social media
Zapisz się do newsletter'a weld.pl
i bądź na bieżąco z promocjami i nowościami: