Filtry:
Cena
od: 29 PLN do: 449 PLN
Sortuj według
 
Uwzględnij producenta


Typ


Zastosowany materiał


Płeć


filtry zaawansowane
filtruj

Odzież: Bielizna

 

Bielizna termoaktywna to pierwsza warstwa odzieży, która towarzyszy nam zawsze podczas każdego typu aktywności. Praktycznie niewłaściwe dobranie bielizny trekkingowej albo całkowite jej pominięcie w myśl zasady, że wystarczy stara, bawełniana koszulka, sprawi, że cały wysiłek włożony w prawidłowy ubiór począwszy od kurtki polarowej a kończąc na kurtce membranowej pójdzie w niwecz. Odzież termoaktywna na zimę jest produkowana z naturalnej wełny merynosowej oraz materiałów syntetycznych, takich jak Thermolite i Primaloft. W bieliźnie turystycznej przeznaczonej do działalności letniej króluje Coolmax i materiały pochodne.

 

więcej

Bielizna termoaktywna 

Na wyposażeniu aktywnego turysty powinny znajdować się koszulka, kalesony oraz bokserki lub slipy termoaktywne, wtedy całe ciało jest zabezpieczone termicznie i odprowadza wilgoć powstałą podczas wysiłku fizycznego współpracując min. z kurtką polarową. W ofercie sklepu górskiego weld.pl znajduje się bielizna termoaktywna takich marek jak Millet, Devold, Ortovox, Dynafit i Jaxamount.

Bielizna termoaktywna z wełny merino Devold

Devold jest norweską firmą produkującą bieliznę termoaktywną z merino. Rodowód Devold sięga połowy XIXw. a bielizna trekkingowa tego producenta jest uznawana za jedną z najlepszych na świecie. Devold skupił się przede wszystkim na produkcji bielizny trekkingowej z przędzy merynosowej. Cała kolekcja została podzielona na kilka kategorii odzwierciedlających potrzeby użytkowników. Kolekcja Devold Hiking i Devold Lauparen to typowo turystyczna bielizna termoaktywna wykonana z 100% wełny merino o gramaturze 190g/m2. Koszulki trekkingowe, kalesony trekkingowe i bokserki trekkingowe Devold z linii Hiking i Lauparen znajdą swoich wielbicieli wśród turystów, narciarzy, skitourowców, alpinistów i wspinaczy. Dla ekstremalistów potrzebujących naprawdę ciepłej bielizny trekkingowej Devold przygotował kolekcję Devold Expedition wykonaną z wełny merino o gramaturze 235g/m2. Nie wszyscy kochamy bieliznę trekkingową z wełny merino, dlatego Devold przygotował hybrydę będącą połączeniem syntetycznego Thermolite, mającego kontakt ze skórą z zewnętrzną warstwą wykonaną z Merino. Kolekcja Devold Duo Active zawiera w sobie koszulki trekkingowe, kalesony i getry turystyczne, które umożliwią skompletowanie bielizny termoaktywnej do każdego typu działalności w terenie. 

Bielizna trekkingowa Dynafit

Żadna wyprawa skitourowa nie ma prawa się udać bez dobrania odpowiedniej bielizny skitourowej. Dynafit przygotował kolekcję dopasowanej bielizny wykonanej z syntetycznego surowca Dryarn. Koszulka trekkingowa i getry trekkingowe Dynafit Speed Dryarn muszą obowiązkowo znależć się na wyposażeniu narciarza wysokogórskiego i turysty. Bielizna termoaktywna Dynafit Speed Dryarn została wyposażona w faktor antybakteryjny Polygiene. Ciut mniej dopasowaną i przeznaczoną raczej do działalności latem jest kolekcja Dynafit Alpine Pro. W skład kolekcji Dynafit Alpine Pro wchodzą koszulki termoaktywne z krótkim i długim rękawem przeznaczone dla panów i pań, także wyposażone w faktor antybakteryjny Polygiene. 

 

Zobacz również: czapki turystyczne   rękawiczki trekkingowe   skarpety trekkingowe   bluzy turystyczne

 

social media
Zapisz się do newsletter'a weld.pl
i bądź na bieżąco z promocjami i nowościami: