Filtry:
Cena
od: 6 PLN do: 949 PLN
Sortuj według
 
Uwzględnij producenta
filtry zaawansowane
filtruj

Sprzęt wspinaczkowy: Akcesoria wspinaczkowe

 

Kategoria akcesoria wspinaczkowe zawiera w sobie sprzęt wspinaczkowy, który z powodzeniem stanowi uzupełnienie posiadanego wyposażenia wspinaczkowego. W ofercie sklepu górskiego weld.pl znajdują się wory transportowe Black Diamond, torby i plecaki na sprzęt wspinaczkowy DMM oraz bardzo popularne kije do wpinek Betastick. Więcej na temat kijów do wpinek przeczytasz na naszym blogu w artykule „Betastick, czyli kij do wieszania ekspresów”. Ponadto w sklepie wspinaczkowym weld.pl znajdziesz jeszcze okularki do asekuracji, noże do liny, szpejarki oraz rękawiczki do wspinania w rysach.

 

więcej

Torba na linę wspinaczkową

Torba na linę wspinaczkową nie tylko pozwala transportować linę, ale także zmniejszyć jej zużycie. Transport oraz przechowywanie powinno się odbywać z dala od chemikaliów, źródeł ciepła oraz promieni UV. Liny a także sprzęt wspinaczkowy należy przechowywać w plecaku lub torbie posiadającej płachtę na linę, która pozwala utrzymać porządek podczas asekuracji. Przy wyborze torby na sprzęt wspinaczkowy polecamy w szczególności produkty marki DMM i Black Diamond. Torba na linę DMM Classic czy też plecak na sprzęt wspinaczkowy DMM Flight to najlepsze produkty w swojej klasie. Więcej na temat prawidłowego dbania o linę i sprzęt wspinaczkowy przeczytasz na naszym blogu w artykule: czynniki wpływające na zużycie liny wspinaczkowej.

Okulary do asekuracji

Każdy, kto jako asekurant spędził kilka godzin pod ścianą wie, jak bardzo męczące potrafi być ciągłe wpatrywanie się we wspinacza. Dzięki prostemu systemowi, zapożyczonemu z peryskopu, asekuracja w specjalnych okularach do asekuracji LePirate jest o wiele prostsza i nie wymaga nieustannego wpatrywania się w partnera. Okulary do asekuracji LePirate Belay Glasses chronią szyję asekuranta nie tylko przed zmęczeniem ale także wadami postawy.

Wspinaczkowe wory transportowe

Jak sama nazwa wskazuje wory transportowe służą do transportu sprzętu w skałach. Wory transportowe są zaprojektowane nie tylko z myślą o poruszaniu się z workiem jako plecakiem, ale także do transportu pionowego w skałach.  Zostały one opracowane przez amerykańskich specjalistów od wspinaczki wielowyciągowej BigWall. Wory transportowe Black Diamond, to prawdopodobnie najlepsze worki do transportu sprzętu na rynku. Wór transportowy Black Diamond z powodzeniem można wykorzystać także podczas prac na wysokości lub prac arborystycznych.

 

Zobacz również: liny wspinaczkowe   czekany wspinaczkowe   raki wspinaczkowe   ekspresy wspinaczkowe

social media
Zapisz się do newsletter'a weld.pl
i bądź na bieżąco z promocjami i nowościami: