Filtry:
Cena
od: 34 PLN do: 141 PLN
Sortuj według
 
Uwzględnij producenta

filtry zaawansowane
filtruj

Camping: Kubki

 

Kawa bądź ciepła herbata do pracy. Co wybrać termos czy kubek termiczny? Oto jest pytanie. Odpowiedź nie jest natomiast taka oczywista. Ze względu na ciekawy design oraz szybki i łatwy dostęp do napoju, kubek termiczny sprawdza się dużo lepiej do codziennego użytku niż termos. Naciskasz, pijesz, zamykasz. Nie ma konieczności odkręcania/zakręcania korka i przelewania napoju do kubka. Niestety minusem kubków termicznych jest wyraźnie słabsza izolacja ciepła. Kubki termiczne zazwyczaj utrzymują ciepło do 2-3 godzin. Wiele z dostępnych na rynku kubków termicznych nie zachowuje także szczelności, co wymaga od nas dodatkowej uwagi podczas transportu. W sklepie górskim weld.pl dostępne są wysokiej klasy próżniowe kubki termiczne pozwalające utrzymać wysoką temperaturę napoju do 6 godzin od zalania. Zakręcane kubki termiczne znajdujące się w ofercie naszego sklepu zachowują także szczelność, dzięki czemu ciepłe napoje mogą być w nich transportowane bez obawy o ich wylanie. Kubki termiczne Termite lub GSI z powodzeniem mogą nam także zastąpić termos w podróży jak i podczas górskiej wycieczki.

 

więcej

Kubek turystyczny Termite

Termite to nasz rodzimy producent kubków termicznych. W kolekcji Termite należy zwrócić baczną uwagę na linię Termite Bluff. Znajdują się w niej kubki termiczne o pojemności od 0.35l do 0.48l. Kubki termiczne Termite Bluff cechuje bardzo wysoka jakość wykonania i niezrównane właściwości izolacji termicznej. 

Kubek termiczny Thermos

Thermos to najbardziej rozpoznawalny producent kubków termicznych na świecie. W kolekcji Thermos należy zwrócić dużą uwagę na linię Thermos Motion JNL. Znajdują się w niej kubki termiczne o pojemności od 0.5l do 0.75l. Kubki termiczne Thermos cechuje bardzo wysoka jakość wykonania i rewelacyjne właściwości izolacji termicznej. 

Kubek turystyczny GSI

GSI to amerykański producent termosów kubków termicznych. W kolekcji GSI znajduje się wiele kubków termicznych, najciekawsze to GSI Glacier Stainless Microlite i Glacier Stainless Commuter Mug. Kubki termiczne GSI cechuje bardzo wysoka jakość wykonania i bardzo dobre właściwości izolacji termicznej. 

Sładane kubki turystyczne Sea to Summit

Sea to Summit to australijski producent sprzętu campingowe w którego kolekcji znajdują się składane kubki turystyczne, które po złożeniu zajmują niewiele miejsca i łatwo można je transportować w plecaku trekkingowym lub torbie turystycznej. Kubki turystyczne Sea to Summit X Mug to przełomowy pomysł, umożliwiający składanie naczyń turystycznych i kubków. Idea ta pozwala na minimalizację wagi i rozmiarów bez utraty właściwości.

 

Zobacz również: kije turystyczne   czołówki trekkingowe   ochraniacze, stuptuty   żywność liofilizowana

social media
Zapisz się do newsletter'a weld.pl
i bądź na bieżąco z promocjami i nowościami: