Filtry:
Cena
od: 179 PLN do: 2160 PLN
Sortuj według
 
Uwzględnij producentaZastosowana maembrana


Typ membrany


Płećfiltry zaawansowane
filtruj

Odzież: Spodnie wodoszczelne

 

Poważna wysokogórska eskapada, czy tylko wycieczka w w Beskidy nie może się odbyć bez spodni wodoszczelnych. To właśnie spodnie membranowe zapewnią ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wiatr, deszcz i śnieg. W ofercie sklepu górskiego weld.pl znajdują się spodnie turystyczne takich producentów jak Millet, Milo, Mammut, Marmot i The North Face. Klasyczne spodnie membranowe obecnie są wyposażone w membranę Gore-Tex lub w podobne membrany Gelanots, Element Shield, Dryvent i Polartec Neoshell. Ich zastosowanie w spodniach turystycznych zapewnia bardzo wysoką wodoszczelność i znakomite parametry oddychalności. Obecnie na rynku dostępne są spodnie z trójwarstwowego laminatu, tzw. 3l i spodnie dwuwarstwowe wyposażone w podszewkę chroniącą membranę przed bezpośrednim kontaktem z pozostałą odzieżą.

 

więcej

Spodnie wodoszczelne z membraną

Planując zakup spodni wodoszczelnych należy pamiętać aby przeanalizować wszystkie ich parametry, takie jak zastosowana membrana, rodzaj kroju - czy jest on dopasowany, czy stosunkowo luźny, znajdujące się w spodniach ułatwienia - rozpinane nogawki, odpinane szelki, boczne wywietrzniki, dodatkowe kieszenie i ich rozmieszczenie, kompatybilność ze spodniami trekkingowymi i uprzężą wspinaczkową etc. Przemyśleń nad zakupem górskich spodni membranowych musimy dokonać w oparciu o to do jakich celów, w jakich warunkach terenowych i pogodowych oraz z jaką intensywnością mają one nam służyć.

Spodnie wodoszczelne Millet

Spodnie z membraną Millet zostały bardzo dokładnie przemyślane przez producenta tak, żeby każdy szczegół był jak najlepiej dopracowany. Spodnie wodoszczelne Millet Trilogy GTX Pro Pant to najpoważniejszy przedstawiciel gatunku, umieszczony przez producenta w ekskluzywnej linii wysokogórskiej Trilogy. Spodnie wodoszczelne z Gore-Tex Millet Trilogy GTX Pro zostały wyposażone w najlepszą z dostępnych na rynku membranę Gore-Tex i wszystkie niezbędne wzmocnienia, potrzebne podczas działalności górskiej. Spodnie membranowe Millet Elevation GTX Pant to zaś spodnie wyposażone w podstawową membranę Gore-Tex Performance, stworzone z myślą o użytkownikach poszukujących jak najlżejszych spodni  z Gore-Tex. Spodnie wodoszczelne Millet Fitz Roy 2.5L Stretch Pant, zostały wykonane z bardzo lekkiego surowca Dry Edge. Millet Fitz Roy to spodnie membranowe idealne dla turystów górskich, którzy potrzebują tanich i lekkich spodni wodoszczelnych, gotowych do działania na wypadek ewentualnej niepogody podczas wycieczki.

Spodnie membranowe Milo

Milo przygotowało dla swoich użytkowników przemyślaną ofertę spodni z membraną. Spodnie wodoszczelne Milo Zacate Pants zostały wykonane z membrany Gelanots o bardzo wysokich parametrach oddychalności. Spodnie membranowe Milo Zacate niewiele ważą, doskonale odprowadzają nadmiar wilgoci a także zajmują niewiele miejsca po spakowaniu. Z materiału Aquatex słyną już od wielu lat spodnie wodoszczelne Milo Lukka GTX. Milo Lukka to przede wszystkim pancerne wykonanie, wygoda a finalnie spodnie wodoszczelne na lata. Bardzo prostą konstrukcją są spodnie wodoszczelne Milo Olin Pro. W zasadzie Milo Olin Pro to proste spodnie membranowe bez zbędnych dodatków, wyposażone tylko w wygodne szelki. Spodnie Milo Olin Pro to najlepsza propozycja dla oszczędnych minimalistów. 

 

zobacz również: kurtki puchowe   spodnie trekkingowe   czapki turystyczne   rękawiczki turystyczne

 

social media
Zapisz się do newsletter'a weld.pl
i bądź na bieżąco z promocjami i nowościami: