Filtry:
Cena
od: 47 PLN do: 699 PLN
Sortuj według
 
Uwzględnij producenta

filtry zaawansowane
filtruj

 

Spodnie trekkingowe wydatnie podnoszą komfort podczas wycieczek w góry i poważnych eskapad w góry wysokie. W przeciwieństwie do jeansów, które są wciąż popularne w polskich górach zapewniają dużo większą odporność na wiatr, wilgoć i są o wiele trwalsze oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne. Spodnie turystyczne są wykonane we wszystkich przypadkach z syntetycznych materiałów, które bardzo dobrze oddychają, są jednak nieprzewiewne i w dużej mierze wiatroszczelne. W asortymencie sklepu weld.pl znajdują się spodnie wiatroszczelne i softshellowe takich marek jak Milo, Millet, Rab, The North Face, Trangoworld i Dynafit.

 

więcej

Spodnie trekkingowe

Spodnie trekkingowe dzielą się na wiele specjalistycznych podgrup. W ofercie sklepu weld.pl znajdują się spodnie trekkingowe czterosezonowe ale również spodnie wiatroszczelne zimowe, wyposażone w specjalistyczne membrany, szelki i inne udogodnienia umożliwiające zimową eksplorację. Osobnym segmentem są spodnie przeznaczone na lato, zwane spodniami typu safari. Spodnie turystyczne tego typu posiadają często odpinane nogawki i wykonano je z bardzo dobrze wentylowanych materiałów. Dla fanów zimowej działalności na nartach przygotowaliśmy obszerną kolekcję spodni skitourowych. Szczególną uwagę zwracamy na spodnie trekkingowe Milo, które wykonane są z materiałów Extendo i Supplex. Spodnie te oferują najlepszy stosunek jakości do ceny.

Spodnie trekkingowe Milo

Spodnie trekkingowe Milo to od lat bardzo pewny produkt na rynku, którego cechuje wysoka jakość, duży wybór modeli oraz kolorów. Klasyka rocka to spodnie trekkingowe Milo Brenta, wyposażone we wzmocnienia i wiele kieszeni. Bardziej stonowane spodnie turystyczne to Milo Vino i Milo Tacul, wykonane z tego samego surowca co spodnie trekkingowe Milo Brenta ale posiadające spokojniejszy design. Na zimowe dni Milo przygotowało dwie ciekawe pozycje. Spodnie skitourowe Milo Lahore zostały wyposażone w szelki i wywietrzniki a wykonano je z najcieplejszej wersji materiału Extendo. Typowe zimowe spodnie turystyczne to Milo Uttar, spodnie Uttar zdadzą egzamin podczas górskiej eksploracji zimą. W lżejszej wersji Extendo, specjalnie na lato Milo przygotowało letnie spodnie trekkingowe Milo Atero, Milo Tenali i Milo Heffe, dodatkowo w kolekcji znajdują się spodnie trekkingowe z odpinanymi nogawkami Milo Marre. Typowe spodnie podróżnicze to wykonane z materiału Suplex Milo Mape i spodnie z odpinanymi nogawkami Milo L'gota.

Spodnie trekkingowe Trangoworld

Trangoworld to marka, która wyrosła na produkcji spodni turystycznych. Żaden inny producent nie posiada takiej ilości modeli spodni trekkingowych jak Trangoworld. Spodnie softshell Trangoworld TRX 2 Soft Pro to wyposażone w membranę spodnie trekkingowe, idealne do zimowej turystyki bądź skitouringu. Tylko w lining ocieplający zostały wyposażone zimowe spodnie trekkingowe Trangoworld Jorlan, które zapewnią ochronę termiczną nawet w najchłodniejsze dni. Trangoworld Rovek to również zimowe spodnie trekkingowe ale pozbawione są one dodatkowej warstwy ocieplającej. Maksymalnie powzmacniane są spodnie trekkingowe Trangoworld Prote Fi, podobnie jak lżejsze i przeznaczone bardziej na lato letnie spodnie turystyczne Trangoworld Muley, wykonano je z domieszką wytrzymałych na uszkodzenia włókien Cordura. W sezonie wiosna - jesień idealnie sprawdzą się spodnie turystyczne Trangoworld Kasu i Trangoworld Zayo. Doskonała propozycja na uniwersalne spodnie trekkingowe, to wyposażone w wzmocnione zamki spodnie trekkingowe Trangoworld Mourelle. Osobne nazewnictwo Trangoworld wprowadził dla damskich spodni trekkingowych. Na chłodniejsze dni świetnie nadadzą się damskie spodnie trekkingowe Trangoworld Noguera i Trangoworld Dunai, na lato lepsze będą zaś spodnie turystyczne Trangoworld Tsenda i Trangoworld Wifa.

Spodnie skitourowe i letnie spodnie turystyczne Dynafit

Spodnie skitourowe Dynafit są od dawna obecne w świadomości zimowych turystów poruszających się na deskach i skialpinistów. Spodnie skitourowe Dynafit Free Infinium Hybrid Pants to hybrydowe spodnie softshell wyposażone w membranę Gore Infinium i odpinane szelki. Klasyk w ofercie to spodnie skitourowe Dynafit Mercury 2 Dynastretch Pant, które posiadają wszelkie możliwe udogodnienia niezbędne w tego typu produkcie. Na sezon letni Dynafit przygotował oddychające spodnie turystyczne o rewelacyjnej wentylacji. Dynafit Transalper Dynastretch i Dynafit Transalper Light Dynastretch to letnie spodnie turystyczne, o których można powiedzieć, że są jednymi z lepiej skrojonych i najlepiej oddychających na rynku.

Spodnie turystyczne Millet

W ofercie Millet pozycja spodnie turystyczne jest również obecna. W kolekcji Millet Trilogy znajdują się niesamowicie wytrzymałe spodnie trekkingowe Millet Trilogy One Cordura Pant wykonane z domieszką bardzo wytrzymałych na przecieranie i uszkodzenia włókien Cordura. Bardzo ważny element oferty Millet stanowią membranowe spodnie softshell wykonane w oparciu o membranę Element Shield. Millet Magma Pant i Millet Track Pant to wiatroszczelne spodnie trekkingowe idealne na zimową działalność w górach. Spodnie skitourowe Millet Touring Shield II również zostały wyposażone w membranę wiatroszczelną. Na lato Millet przygotował wentylowane spodnie turystyczne Millet Wanaka Stretch Pant i Millet Onega Stretch Pant.

 

Zobacz również: kurtki trekkingowe   kurtki Primaloft   bielizna termoaktywna   buty trekkingowe

 

social media