Filtry:
Cena
od: 159 PLN do: 240 PLN
Sortuj według
 
Uwzględnij producenta

Zastosowany materiałPłeć


filtry zaawansowane
filtruj

Odzież: Koszulki

uwzględniając producenta: DYNAFIT

 

Dawno już minęły czasy, kiedy w górach niepodzielnie rządziły koszule flanelowe. Dziś w górach koszulka trekkingowa nie jest niczym szczególnym. Koszulki turystyczne wykonane są w większości przypadków z materiałów syntetycznych typu Coolmax, Eclipse, Polartec Power Dry i polipropylen. Niewielka ich część jest nadal produkowana w oparciu o wełnę z merynosów, bawełna została całkowicie odesłana do lamusa, ze względu na niskie możliwości odprowadzania wilgoci. W wypadku Merino koszulki termoaktywne mają o wiele niższą gramaturę, niż ma to miejsce w bieliźnie trekkingowej przeznaczonej do działalności zimą. Bardzo ważnym elementem jest też odpowiednie zabezpieczenie koszulek przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Swoją siłę pokazują tutaj wszelkiego typu technologie antybakteryjne, w większości oparte na bakteriobójczym działaniu jonów srebra. Niekwestionowanym liderem tej branży pozostaje Polygiene. Prawidłowo dobrana koszulka trekkingowa będzie świetnie współpracować z kurtką polarową i kurtką membranową. W ofercie sklepu weld.pl znajdują się koszulki trekkingowe takich marek jak Millet, Dynafit, Milo, The North Face, Devold, Marmot i Trangoworld

 

więcej

Koszulka trekkingowa Millet - bez niej w góry ani rusz

Koszulka trekkingowa Millet to nasz popisowy produkt. Millet proponuje wiele mnóstwo koszulek turystycznych opartych o surowce syntetyczne wśród których prym wiodą koszulki w góry wykonane z Polartec Power Dry i Polartec Delta, wyposażone w faktor antybakteryjny Polygiene. W wyprawowej kolekcji Trilogy znajduje się wykonana z Delty koszulka trekkingowa Millet Trilogy Delta Origin, dla osób poszukujących klasycznego Power Dry Millet przygotował koszulkę turystyczną Summit Board i Millet Rock Point, dla klientów gustujących w stonowanej stylistyce najlepsza będzie koszulka turystyczna Millet Rock Base. Świetnym modelem dla pań jest koszulka termoaktywna Millet Assym Summit i Millet Tana.

Koszulka turystyczna Dynafit

Świetne wzory, żywa i przemyślana kolorystyka, najlepsze materiały i wykonanie to koszulki górskie marki Dynafit. Dla każdego turysty i wspinacza znajdzie się coś ciekawego. Koszulka trekkingowa Dynafit Transalper Graphic została wykonana ze świetnego materiału Polartec Delta, który cechuje się bardzo dobrą oddychalnością i odprowadzaniem wilgoci. Koszulka turystyczna Dynafit Traverse 2 została wyposażona w faktor antybakteryjny Polygiene i doskonale poradzi sobie z przykrym zapachem, który może powstawać podczas intensywnego wysiłku. Koszulka w góry Dynafit Transalper Light to z kolei bardzo ciekawa kolorystyka, spełniająca najwyższe wymagania.

 

Zobacz również: spodnie trekkingowe   spodenki i shorty turystyczne   daypacki   buty podejściowe 

social media