Filtry:
Cena
od: 112 PLN do: 284 PLN
Sortuj według
 
Uwzględnij producenta
filtry zaawansowane
filtruj

Plecaki: Daypacki

uwzględniając producenta: LOWE ALPINE

 

Daypacki czyli innymi słowy plecaki miejskie, to kategoria, która łączy w sobie funkcjonalność i wygodę plecaków górskich wraz z modnym designem. Plecaki miejskie dostępne w ofercie sklepu górskiego weld.pl zazwyczaj posiadają swoich większych odpowiedników w kategorii plecaków górskich. Daypacki znajdujące się w naszej ofercie mogą być używane podczas jednodniowych wycieczek górski, ale z powodzeniem każdego dnia mogą służyć także jako plecak transportowy w miejskiej dżungli. Daypacki dostępne w ofercie sklepu górskiego weld.pl posiadają wiele udogodnień, które sprawdzą się każdego dnia. Wybór plecaka z tej kateogorii zależy jest od naszych potrzeb i oczekiwań. Warto więc zastanowić się czego oczekujemy od takiego plecaka, a następnie wybrać model który najbardziej pasuje do naszych potrzeb. Plecaki tego typu mogą się również sprawdzić jako plecak do szkoły, plecak na zajecia sportowe lub plecak na uczelnię. Plecaki miejskie Lowe Alpine, Ferrino, Deuter oraz Millet powinny zadowolić każdego użytkownika.

 

więcej

Plecak miejski Lowe Alpine

Marka Lowe Alpine w tej kategorii posiada dwa wyjątkowe modele plecaków. Lowe Alpine Edge, dostępny w dwóch wersjach pojemności, to mały uniwersalny plecak idealnie łączący w sobie zalety plecaka miejskiego i plecaka na jednodniowy wyjazd w góry. Bardzo wygodny system nośny, wyprowadzenie na system H2O oraz system mocowania kijków oraz czekana to tylko część z typowo trekkingowych detali, które posiada mały plecak turystyczny Lowe Alpine Edge. Wśród typowo miejskich zalet plecaka należy wyróżnić kieszeń na laptopa oraz kilka mniejszych zasuwanych kieszonek ułatwiających organizację akcesoriów w pracy, w szkole bądź podczas ciężkiego dnia na uczelni. Znacznie prostszą konstrukcję posiada mały plecak trekkingowy Lowe Alpine Vector. Niska waga, prosta konstrukcja połączona z pojemnością 25l sprawia, że plecak Lowe Alpine Vector, jest chętnie wybierany na jednodniowe wędrówki po górach. Model ten często wybierany jest dla dzieci, przez rodziców chcących zaszczepić w swoich pociechach miłość do turystyki oraz obowiązek noszenia własnych rzeczy.

Mały plecak Ferrino

W tej kategorii plecaków, marka Ferrino posiada dwa ciekawe modele. Pierwszy z nich to plecak Ferrino Mizar o pojemności 18l. Plecak Ferrino Mizar 18l posiada prostą i lekką konstrukcję, która może spełnić zadanie daypacka ale sprawdzić się także w górach i na wyjeździe wspinaczkowym. Prosty demontowany pas biodrowy pozwoli ustabilizować plecak podczas wycieczki w góry, natomiast obszerna komora główna pomieści sporo dodatków. Wewnątrz plecaka znajduje się również bezpieczne miejsce na laptop. Drugim plecakiem w tej kategorii jest plecak Ferrino Rocker 25. Model ten designem oraz konstrukcją dedykowany jest bardziej na krótkie wyjścia w góry niż jako miejski plecak. Podobnie jak w wypadku plecaka Lowe Alpine Vector 25l, mały plecak turystyczny Ferrino Rocker 25, często wybierany jest dla swoich dzieci przez rodziców.

 

Zobacz również: apteczki i portfele   chusty turystyczne   termosy   pojemniki na wodę, bukłaki

social media