Asortyment producenta Scarpa: Scarpa

Buty SCARPA

Societa Calzaturiera Asolana Riunita Pedemontana Anonima - w skrócie Scarpa, co po włosku znaczy buty... Jedna z najstarszych firm we Włoszech produkująca buty wspinaczkowe, trekkingowe i skitourowe, z siedzibą w Asolo. Firmę założył w 1938r. lord Edward Cecil Iveogh.
 
W 1956r. Scarpa została przejęła przez rodzinę miejscowych szewców Parisotto i w ich rękach znajduje się do dziś, produkując doskonałe obuwie. Specjalnością Scarpy są buty techniczne i wyprawowe, które w środowisku wspinaczkowym, obok La Sportivy uważane są za najlepsze na świecie.
 
Tutaj przykładem może być cała "rodzina" Phantom z modelem 8000 na czele. Scarpa produkuje również doskonałe, klasyczne buty trekkingowe takie jak Kinesis GTX, Mythos czy SL Active. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się produkowany od wielu lat kultowy Lite Trek GTX. W butach Scarpy Koronę Himalajów zdobyli Jerzy Kukuczka i Krzysztof Wielicki.
 
Buty wyprawowe ScarpaButy ScarpaButy trekkingowe ScarpaButy podejściowe ScarpaButy wspinaczkowe ScarpaButy skitourowe Scarpa
 

Scarpa to wyśmienite buty trekkingowe, buty wspinaczkowe, buty techniczne i ekspedycyjne (wyprawowe) w większości wyposażone w doskonałą skórę licową, membranę Gore - Tex i podeszwę Vibram. Najwyższa jakość zastosowanych materiałów, precyzja wykonania oraz wieloletnie doświadczenie sprawia, że buty trekkingowe Scarpa należą do najlepszych na świecie. Wszyscy entuzjaści sprzętu turystycznego muszą znać kultowe modele Scarpa Lite Trek, Scarpa Stratos,Terra oraz nowości Kinesis GTX, Rebel GTX czy Mont Blanc. Scarpa jest też producentem doskonałych butów skitourowych. Tutaj prym wiodą modele Scarpa F1, Maestrale w wersji 1.0 i RS. Najlepsze buty trekkingowe, hikingowe, wyprawowe, ekspedycyjne i skitourowe na świecie to buty Scarpa.zamówienia i zakupy
jak dokonać zakupu CDN - cena do negocjacji koszty przesyłki zakupy na raty / eRaty